מתעניינים בתואר ראשון בהנדסת מכונות?
הירשמו לפרטים נוספים  רכזות ההסמכה שלנו עומדות לרשותכם
  רביד ישראל : me.ug.ad@technion.ac.il
  רותם שפירא : me.teach.ad@technion.ac.il

  א’-ה’: 15:30 – 8:30

  ביקור משלחת איטלקית

  בתאריך 20.7.15 ביקרה בפקולטה שרת החינוך האיטלקית פרופ’ סטפניה ג’אניני בליווי השגריר האיטלקי פרנצ’סקו טאלו ונציגי ממשלת איטליה והשגרירות בארץ. בפגישה שהתקיימה עם השרה ופמלייתה השתתפו נשיא הטכניון, פרופ’ פרץ לביא, סגן הנשיא לקשרי ציבור ופיתוח משאבים, פרופ’ בועז גולני, דיקן הפקולטה פרופ’ יורם הלוי, והפרופסורים ענת פישר, משה שהם ואלון וולף.
  הנשיא לביא ופרופ’ גולני הציגו את הטכניון, מעמדו האקדמי, הקשרים הבינלאומיים והדגישו את נושאי החדשנות והיזמות. השרה הדגישה את חשיבות הקשר המדעי בין שתי המדינות והביעה תקווה להמשך ולהידוק. דיקן הפקולטה הציג את הפקולטה והמחקר המתנהל בה. הוא תאר את הקשרים הרבים הקיימים בין חברי סגל בפקולטה לעמיתים באוניברסיטאות איטלקיות המתבטאים במספר רב של כנסים דו-לאומיים ומחקרים משותפים.
  פרופ’ ענת פישר הציגה את מחקרה בנושאי מידול גיאומטרי מרובה סקאלות של עצמות בגוף האדם. פרופ’ אלון וולף ספר על מחקריו בתחום הרובוטים המתנייעים, דוגמת רובוט הנחש, ובחקר התנועה האנושית בכלים הנגזרים מהנדסת מכונות. פרופ’ משה שהם תאר את מחקרו בתחום הרובוטיקה הרפואית והציג שתי תוצאות בולטות. רובוט המבצע ניתוחי גב, אשר נמצא כבר בפעילות רפואית מלאה, ופיתוח של רובוט זעיר האמור לנוע בתוך מערכת הדם.
  בפגישה השתתפו גם חברי משלחת של פרופסורים מאוניברסיטת “לה ספיינצה” ברומא, בראשות הרקטור, פרופ’ יוג’ניו גאודיו, אשר בקרה בטכניון באותם ימים. המשלחת אורגנה על ידי ראשי אגודת ידידי הטכניון באיטליה, מר פיירו אבינה וגב’ נורה אלקבס והשתתפו בה גם הפרופסורים אנטוניו קרקטרה ופאולו גאודנצי מן המחלקה להנדסת מכונות ואווירונאוטיקה אשר נפגשו עם חברי הפקולטה בנושאי מחקר משותפים.

  Nitzan-zohar-9894
  השרה השגריר והמשלחת האיטלקית

  Nitzan-zohar-9815

  נציגות הטכניון

  Nitzan-zohar-9873

  פרופ’ משה שוהם מראה לשרה רובוט מיניאטורי הנע בתוך גוף האדם

  להמשך צפייה באלבום תמונות מהאירוע