ביוזמה מרגשת ועצובה שהתקיימה ב-30 באוקטובר תלינו את תמונות כל החטופים והנעדרים על ענפי עצים ברחבת הדשא של הפקולטה. הפקולטה להנדסת מכונות מחכה לשובם, מי ייתן וישובו אלינו במהרה.
ב-1 בנובמבר התגייסה קבוצה גדולה מצוות הפקולטה והסגל לעזרה לחקלאי במושב צרופה, לקשור שיחי פלפל, לקטוף ולסייע בכל מה שדרוש.
ב-7 בנובמבר יצאו עובדות הפקולטה לסייע בהתרמה ואיסוף מזון במסגרת חמ"ל חוף הכרמל, שהוקם לצורך עזרה בחיילים. היה מרגש ומאחד.
ב-8 בנובמבר ציינו 30 ימים של עצב בלתי נגמר, מאז אותה שבת שחורה. צוות וסגל הפקולטה התכנסו יחד להדלקת נרות נשמה לזכר הנרצחים והנופלים, ולתפילה להשבתם של החטופים ולרפואת הפצועים.
ב-12 בנובמבר, תחילת השבוע השישי למלחמה, קיימנו מעגל שיח מחזק לעובדי הפקולטה בהשתתפות סמנכ״ל משאבי אנוש בטכניון אריאל חזן ומנכ״ל הטכניון ד״ר רפי אבירם.
כוחנו באחדותנו.
![צוות הפקולטה בהתנדבות בחקלאות](https://meeng.technion.ac.il/wp-content/uploads/2023/11/volunteering-agriculture-350x234.jpg)
![הדלקת נרות נשמה במסדרון הפקולטה](https://meeng.technion.ac.il/wp-content/uploads/2023/11/memorial-candels-350x234.jpg)
![איסוף מזון וציוד לחיילים](https://meeng.technion.ac.il/wp-content/uploads/2023/11/volunteering-food-collecting-350x235.jpg)